Ahmed Emre Duran

Ahmed Emre Duran – İstanbul Kültür Üniversitesi

Sizce Marjinal Kültürü nedir?

Marjinal Kültürü ; her şeyin temelinde samimiyeti barındıran ve farklı tarzlardaki insanların bu samimiyetin üzerine inşa ettiği kedili ve köpekli bir
El-Irak çalışma ve yaşam tarzıdır.

Marjinal PN’de en çok etkilendiğin 5 şey?

  • Yoğun ve bazen stresli çalışma şartlarına rağmen herkesin gün sonunda   birbirine gülümseyerek iyi akşamlar diyebilmesi.
  • Ekipteki herkesin ofisin şirin dostlarına olan bağı ve onlara gün içinde zaman ayırmaları.
  • Stajyerlerin çalışanlardan ayrılmaksınız gördüğü eşit değer ve sorumluluk.
  • Sabah kahvaltıları ve bolca kahve.
  • Aykut

Eklemek istediğin?

Burada çok değerli insanlar var . Burada birbirinden farklı branşlar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Hangi alanda çalışmak istediğine karar verdiysen biraz çabalayarak çok iyi deneyim sağlayabilir ve kendini ciddi anlamda geliştirebilirsin. Eğer karar vermediysen burada farklı branşları deneyimleyerek kendine daha uygun bir alanda karar verebilirsin. Belki de bu işin tamamen sana uymadığını anlayabilir hayatını etkileyecek kararı burada alabilirsin.İşin aslı Marjinal çalışmak için bulabileceğin en iyi imkanlardan olabilir. Sadece verimli geçirip iyi değerlendirmek önemli. Onun dışında bolca eğlenceli , güzel muhabbetli kahvaltılarla ve yemeklerle staj hayatınızı taçlandırabilirsiniz. Umarım tekrar burada çalışma şansı bulabilir ve bu deneyimi devam ettirebilirim. Şimdiden herkese iyi çalışmalar.

Marjinal’de çalışırken kazandığım özel bilgiler, deneyimler ve eğitimler için özellikle Apo Bey’e, Mert Abi’ye ve bütün üst kat ekibine çok teşekkür ederim.