Başak Soyhan – Özyeğin Üniversitesi- Ekonomi

Sizce Marjinal Kültürü nedir?

Katı, soğuk bir ortam olmadan samimiyet içerisinde verim içinde çalışmaktır, verimli bir iş çıkarmak için ortaya illa ki kurallı katı bir ortam olması gerekmediğini göstermektir.

Marjinal PN’de en çok etkilendiğin 5 şey?

Marjinaldeki bütün herkesin hayvanlara karşı olan sevgisi ve ofiste yanımızda olmaları kesinlikle en çok etkilendiğim şeydi ortama pozitiflik katıyor bu olay.

İş sırasında oflandığında ofladığım için özür dilenmesi iş ortamının neşesini arttıran tatlı bir olaydı bence.

Bütün çalışanların sevgi ve saygı içerisinde verimli çalışmaları ve hepsinin işini çok sevdiğinin uzaktan belli olmasına da çok etkilenmiştim.

Herkesin birbirine yardım etme hevesi olması ve meşgulüm başkasına sor denmesi yerine o an yardım istenilen kişi iş yapıyorsa bile onu bırakıp yardım etmesi kesinlikle çok iyi bir olay.

Pazartesi günü bütün çalışanların zoom üzerinden toplanması, hafta planı yapması ve zoom üzerinden stajyerlerin bunu izleme şansı olması da çok etkilendiğim diğer bir olaydı.

Marjinal PN’de hayal kırıklığına uğradığın 5 şey?

Hayal kırıklığına uğradığım bir şey olmadı.

Eklemek istediğin?

Asuman Hanım gerçekten işini severek yapan, çok samimi, sevecen ve zeki bir kadın. Bana marjinalde staj yapma şansı sunduğu için ona çok teşekkür ediyorum. Asuman Hanım’la tanışmış olduğum için çok şanslıyım. Gençlerle bu kadar iyi anlaşan güler yüzlü, samimi, sevecen insanlar çok nadir artık.