Biz Marjinal Porter Novelli’yiz

Sosyal ağlarla birbirine bağlı ve şimdiye dek görülmemiş bir hızda değişmekte olan, küresel bir dünyada yaşıyoruz. Biz Marjinal Porter Novelli olarak yine de değişimlerin gelmesini bekleyen değil, sektörü dönüştüren güç olmayı hedefliyoruz.

Tutkumuzun temeli burada yatıyor.

Markalarımız

Bordo

Bordo

Marka olmak yani bilinmek ve bilinirliği sürdürmek iş yapmanın temel kuralı haline geldi. İşte tam buradan hareketle BORDO PR 2004 yılında kuruldu. İletişimin, sadece reklam tasarlamanın ya da bülten yazmanın çok üzerinde bir iş olduğundan yola çıktı. Hedef kitlede bilinirlik yaratmak üzere iletişimin araçlarını kullanarak inandığı şirketlere danışmanlık vermeye başladı.

NO:165

NO:165

Algının size özel olarak inşa edilmiş kapısı.

Jack in the Box

Jack in the Box

Jack in the Box, online eğlence servisleri iletişim, pazarlama ve satış statejileri üzerine uzmanlaşmış bir ajanstır. Özellikle, Türkiye pazarına girmek isteyen online oyun firmalarına pazara girişini kolaylaştırma noktasında danışmanlık vermektedir.

Marjinal Sosyal

Marjinal Sosyal

Marjinal Sosyal, Kurumsal Sosyal Sorumluluk disiplini uygulamalarını değerlerde ortaklık ilkesi ile yönetir.
Kurumun ekonomik, sosyal ve çevresel yetkinliklerini artırırken ilgili tarafları samimiyet, gerçek fayda ve iş sonucu değerlerinde birleştirir.

AŞ2

AŞ2

Marjinal Porter Novelli’nin, kökeninde ve kültüründe ailenin bulunduğu ve kurumsal yapısını güçlendirme sürecine geçmiş şirketlerin özgün ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, A’dan Z’ye iletişim danışmanlığı hizmetidir. Hizmet verdiği şirketlerin iç ve dış itibarının yönetilmesini stratejik bir yaklaşımla ele alır. Değişim hikayesi üretir ve hedef kitle nezdinde bu hikayenin benimsenmesini sağlar.

Presspondence

Presspondence

Presspondence, basın bülteni ve toplu e-posta gönderimlerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilmek için 2017 yılında MPN tarafından geliştirmiş yeni nesil bir platformdur.

Nefayda.com

Nefayda.com

Bugün dünya geneline ve Türkiye’ye bakıldığın neredeyse bütün şirketlerin en az bir alanda kurumsal sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiği görülüyor. Peki ama bu projeler gerçekten topluma bir fayda sağlıyor mu ya da ne fayda sağlıyor? NeFayda, bu ‘haklı’ sorunun cevabını ortaya koymak amacıyla ortaya çıktı ve hem Türkiye hem de global ölçekte kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında haber ve değerlendirmelere yer vermek üzere 2017 yılında kuruldu. Her şeyin hızla değiştiği yeni dünya düzeninde geçerliliğini korumaya devam edecek olan tek ortak dilin kurumsal sosyal sorumluluk olduğu gerçeğinden yola çıkarak, sosyal değer yaratan ve gerçekten fayda sağlayan proje ve yatırım haberleri sitede yer alıyor.

Garaj PR

Garaj PR

Kurumiçi girişim olarak 2019 yılında faaliyetlerine başlayan Garaj PR, 1993 yılından beri adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerinin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştiren Türkiye’nin en itibarlı ajanslarından Marjinal Porter Novelli’nin iştiraki olarak hizmet vermektedir. “Birlikte Büyüyeceğiz” mottosuyla iletişim dünyasına yeni bir soluk getiren Garaj PR, startup ve girişim odaklı 360 derece iletişim hizmeti sunmaktadır.

İyilik Elçileri

İyilik Elçileri

İyilik Elçileri, toplumdaki bir yaraya parmak basmak amacıyla örgütlenmiş sivil toplum kuruluşları ya da aynı amaçla sosyal girişimlerde bulunan bireyleri konu alıyor. Her programda bir STK temsilcisi ya da sosyal bir girişimci ağırlanarak bu kurum ve kişilerin hikayeleri dinleyicilere ulaştırılıyor.

SosyalUp

SosyalUp

2017 yılında kurulan SosyalUp, sosyal sorumluluk, sosyal girişimler ve sivil toplum konusunda Türkiye’nin en kapsamlı haber, yorum ve analiz platformudur.

Communication Code

Communication Code

Marjinal Esenlik

Marjinal Esenlik

Derin Araştırma Merkezi

Derin Araştırma Merkezi

Marjinal Academy

Marjinal Academy

Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız