Buse Erdoğan

Ahmet Parlak – İstanbul Aydın Üniversitesi

Sizce Marjinal Kültürü nedir?

Özgün düşüncelere açık, çalışan her bireyin zevkle ve sorumlulukla işini en iyi derecede yapması, bunu yaparken de her türlü iletişim araçlarından faydalanmayı engellenmeyen, çalışma ekibinin önemli olan yapılacak işin en iyisi olması için hedeflenen ve önemli olanın şahsi başarılar yerine ekip başarısının ön planda tutulmasını vizyon ve misyon olarak hedeflemiş bir kültür olduğunu düşünüyorum.

Marjinal PN’de en çok etkilendiğin 5 şey?

Öncellikle ofise girdiğim ilk günden beri bana hiçbir zaman stajyer hissi uyandırmadığınız için teşekkür ederim. Bu benim özgüvenimi arttırdı .Modern çalışma ortamının  bu kadar esnek ama sonuca odaklı olduğunu burada gördüm, iş üretmenin bu kadar zevk veren bir şey olduğunu gördüm. Ofiste üst-alt ilişkisi bile sevgiye, yardıma dayanıyor. Tabiki böylelikle üretilen iş kaliteli oluyor. Temelinde sevmek ve sevgiye dayalı  iş üretmenin çok güzel sonuçlar vereceğini gördüm. Yapılan çalışmaların bir potada toplanıp, üstünde herkesin fikir ve düşüncelerini özgürce söyleyip en başarılı bir şekilde çalışmayı gerçekleştireceğini anladım. Dahası şirketin hayvan dostu olması, bulunduğumuz yerin huzurunu, insanın içindeki canlı sevgisini arttırıyor ve aynı zamanda da çalışma isteğini. Bu durum beni gerçekten çok etkiledi.

Marjinal PN’de hayal kırıklığına uğradığın 5 şey?

Burada çalıştığım ve bulunduğum süre boyu beni hayal kırıklığına uğratan herhangi bir durum olmadı. ?

Eklemek istediğin?

Her şey için çok teşekkür ederim, çok güzel insanlarla tanıştım. Burdan siz sevgili Serpil hanıma ve Asuman hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Tekrar Marjinal’in bünyesinde bulunmayı çok isterim.