Gamze Atak

MPN’ye Veda…

Stajerlik maceramın ilk günü Honey’in dirseğimi yalamasıyla başlamıştı. O gün asla yenemeyeceğim dediğim köpek fobimin son günü olmuştu. Sanırım ajansın hayatıma en büyük katkısı Honey gibi şirin bir köpekle bu çekilmez fobimi ortadan kaldırması oldu. Asuman Hanım’ın korkumu gördüğünde ki yorumu “belki çıkarken sende bir tane götürürsün” olmuştu. O an birini götürmenin dışında onlara alışıp, onlara sevmeyi aynı karede düşünememiştim.

Ne yapacağım? Nasıl alışacağım? derken MPN ailesinin o sıcaklığıyla soru işaretlerimi bir köşeye atarak kısa sürede ajansın bir parçası olduğumu hissettim. Kısa bir alışma süresinden sonra eğlenerek yaptığım çalışmalar, ilk iş deneyimlerim, tecrübelerim hayatımı sıkıca sarmalamaya başladı.

Her günümün birbirinden özel olduğu Marjinal ajansına bugün veda etmek… Burada bulunmak bu atmosferi solumak hayatıma kattığım en güzel tecrübem olarak kalacak.

Marjinal’de tecrübe kazanmak… Stajın en güzel yanı gelecek iş yaşantına deneyim kazandırması, öğrenmek, kendi becerilerimi görmek olsa gerek…

Serpil Hanım’a kazandırdığı  deneyimler için sonsuz teşekkürler. Pozitif enerjisi ile ajansı sevdiren en büyük etkenlerden biri kendisi.:)

Her şey için MPN ailesine teşekkür ediyorum…  Tekrar görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın…