İrem Arbay

Marjinal PN’de en çok etkilendiğin 5 şey?
Bence en güzel yanı sosyal sorumlulukla yakından ilgileniyor olması, sadece ekonomik çıkar güderek değil sosyal değerlerle de ilgilenmeleri çalışanlar için çok motive edici bir şey. Ayrıca herkes gerçekten çok sıcak kanlıydı, yardım istediğimde çekinmeden sorabildim ve yoğunluklarına rağmen herkes vakit ayırdı. Bir diğer güzel yanı da ekibin güzel bir dinamik sağlamış olması böylece herkes kendi işini en iyi şekilde yapmak için çabalıyor. Marjinal’in çalışma ortamı çok güzeldi çünkü diğerleriyle birebir iletişim kurabildim, böylece sadece lafta bir staj yapmadım cidden bir şeyler öğrendim. Ve tabi ki en önemlisi hayvan dostu bir yer olması. Bir sürü kedinin içinde çalışmak eğlenceliydi gerçekten.

Marjinal PN’de hayal kırıklığına uğradığın 5 şey?
Stajyer olarak başladığım ilk günler uyum sağlamam biraz yavaş oldu, herkes sıcakkanlı olsa da tecrübesiz biri olarak ilk defa iş ortamında bulunduğun için başlarda çekinmiştim. Belki stajyerlerin uyum sürecini hızlandırmak için bir şeyler yapılsa daha iyi olurdu. Genelde herkes kendi işine çok konsantreydi ve beklediğimden daha fazla bilgisayar başından yürüyordu işler. Bu tabi Marjinal’e özel bir sorun olmayabilir, ama ben biraz daha ofis dışında çalışmaların olmasını bekliyordum. Benim için çok güzel bir deneyimdi.

Eklemek istediğin?
Belki benim gibi ilerde hangi alanlara konsantre olacağını bilmeyen stajyerler olabilir, Marjinal bu konuda fikir sahibi olmaya çok yardımcı bir yer çünkü birçok farklı sektörü birden görme şansın oluyor.