Yaren Babalık – Haliç Üniversitesi- PR

Sizce Marjinal Kültürü nedir?

Marjinal Kültürü her şeyden temelinde kocaman bir sevginin olduğu size her anlamda destek olan güzel bir enerji, kocaman bir aile

Marjinal PN’de en çok etkilendiğin 5 şey?

Marjinal PN’ de etkilendiğim şeylerin başında patili ofis arkadaşlarımız geliyor. Orada olduklarını bilmek, çalışırken gözünüzün ucuyla bakmak ya da mutfağa çay almaya giderken başını okşayabilmek maalesef günümüz şartlarında bir lüks gibi gözükse de Marjinal bu durumu değiştirmiş ve dünya tatlısı patili dostlarımızla dolu bir ofis ortamı oluşturmuş. Ofis ortamı demişken etkilendiğim şeylerden bir diğeri de ofiste herkesin istediği yere oturabiliyor olmasıydı. Kimsenin belirli bir yeri yok, bürokratik resmi bir yapı ve katı kurallar yok. Özgürsünüz. Fikirlerinize önem verildiğini ve – bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum – bir stajyer olarak gerçek bir şeyler yapabildiğinizi hissedebiliyorsunuz. Marjinal kültürünü, o sevgiyi ve güzel enerjiyi birlikte çalışma imkanı bulduğunuz herkesten alabiliyorsunuz.

Marjinal PN’de hayal kırıklığına uğradığın 5 şey?

Herhangi bir hayal kırıklığım olmadı ama kesinlikle şaşırdım. Stajım bittikten sonra düşündüğüm zaman sanırım ilk defa stajyer olmayı sevdim.

Eklemek istediğin?

Kocaman bir Marjinal ailem var, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.